Koku Makinesi Esansı

Uçucu Yağlı Konsantre Esans - 50ml
792 TL
Adet
: Lavanta

Add to wishlist

Kampanya: 3.500 TL Alışverişe Hediye 1 Koku Makinesi - A ve 6 Çeşit x 2 ml Esans (12 ml)

Koku zevki kişiseldir, rahatlıkla deneyebilmeniz için ücretsiz kargoyla açık ürün iadesini veya değişimini kabul ediyoruz.

Ürünlerimiz sağlığa zararlı değildir. Bileşenleri bitkisel yağlar ve zararsız maddelerden oluşmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde içermez. Gaz ve dumanla değil, su ve alkolle ortama yayılır. Devamı

İspanya'da üretilen Véronique ortam kokuları sadece sitemizde satılmaktadır.

Koku Makinesi Esansı
Önemli olan koku makinesi değil, içinde kullandığınız esanstır. Esanslar başka koku makinelerinde kullanılabildiği gibi koku makinelerinde farklı marka esanslar da kullanılabilir.

Koku makinesi esansı fiyatı günlük hesaplanmadığında, pahalıymış gibi gözükebilir. Günlük en fazla 15 - 20 TL masrafla ortamın güzel kokmasını sağlamak; çay, kahve ve çikolata gibi tüketim ürünlerine yapılan harcamalara kıyasla oldukça ucuzdur.

Örneğin 1 şişe 50 ml konsantre esansla, 40 - 80 m² bir alanı etkili şekilde ve yaklaşık 60 gün (defa) ve 2 - 3 saat kokulandırabilirsiniz. Bu süre mekanın güzel kokması için yeterli olabilir. Ortamdaki hava dolaşımına ve istenen koku yoğunluğuna bağlı olarak gün veya saat sayısı değişebilir. Fakat günlük masrafı gene de diğer tüketim ürünlerinden az olacaktır. Esansların açılmadan saklama ömrü dört senedir.

Devamı

Küresel ısınma ve değişen çevre koşulları yaşantımızı değiştirdi. Bu duruma uyum sağlamak için, tercihlerimizde eskiye göre çok daha tedbirli davranır olduk. Sürdürülebilir bir yaşam ve çevre için artık daha sağlıklı tercihler yapmak zorundayız. Kokulandırma konusunda da elbette eğilim bu yönde olduğundan, aerosol spreyler gibi gazla yayılan kokulandırıcılar yerine su ile çalışan koku makinelerine daha çok rağbet edilmeye başlandı. Klimalar gibi, kısa bir süre sonra onları da her evde göreceğiz.

Özellikle Amerikan mutfaklı evlerin artması, balkonların daralması veya ortadan kalkması ve evcil dostlarımızın da her geçen gün hayatımıza daha çok girmesi evlerde ciddi koku problemlerini yanında getirdi. İşte su ve esans ile çalışan bu koku makineleri, yeni hayat tarzımızın istenmeyen bir parçası olan rahatsız edici koku sorunlarına kesin çözümler sunuyor. Böylelikle, kaliteli bir esansla etkili ve uzun soluklu kokulandırma yapmanız artık mümkün. Koku makineleri diğer kokulandırma ürünlerine göre pahalı gibi gözükse de işin aslı öyle değil. Hatta ulaştığınız alan ve kullandığınız süre bakımından çok daha ekonomiktir.

Bu arada, koku makinesini kafanızda karışık bir cihaz olarak canlandırmayın, bunlar bir tür elektrikli buhurdanlıklardır. Su ile çalışan koku makinelerinin çalışma prensipleri, asırlardır kullanılmakta olan buhurdanlıklarla aynıdır. Suyun içine esansı damlatırsınız ve kokusu, gaz veya dumanla değil, su buharı sayesinde ortama yayılır.

Büyük ve/veya istenmeyen koku sorunu yaşanan alanlar için şiddetle tavsiye ettiğimiz koku makinesini, isterseniz oda ve tuvalet için önerdiğimiz çubuklu koku yerine de kullanabilirsiniz.

Araçlarda da çakmak veya USB girişli mini koku makinelerini kullanabilirsiniz. Bu tip küçük alanların çok yoğun kokmaması için daha az esansla ve/veya kısa süre çalıştırmalısınız. Ayrıca büyük binalarda etkili kokulandırma için merkezi havalandırma ve klima sistemlerine yapılacak basit teknik müdahalelerle, esans kullanılabilir. Koku makinesi edinirken en çok dikkat etmeniz gereken nokta, satın alacağınız koku makinesine farklı markaların esanslarını da koyabiliyor olmanızdır.

Aksi halde sadece satın aldığınız firmanın koku çizgisine ve fiyat politikasına mahkûm kalırsınız. Bu sebepten, sadece kendi kartuşuyla çalışan, yani özel kartuşlu koku makinesi satın alırken iki defa düşünün lütfen. Ayrıca teknik servisi de muhakkak kolay ulaşılabilir olmalıdır. Her ne kadar işleyişi basit de olsa sonuçta bu elektronik bir ürün.

Özellikle motoru altta yani rezistansı suya ve esansa değen ve de borularla kokuyu yayan makinelerde teknik servis önemli bir detaydır. Bu yüzden tavsiyemiz motoru yukarıda olan ve borusuz (borular genellikle tıkanır) makineleri tercih etmenizdir.

Ortamı kokulandırırken sonucu belirleyen makine değil, esanstır. İnternetten veya bir mağazadan koku makinesi satın alırken dikkatinizi makineye vermek yerine esansa verin. Dolayısıyla koku makinesinin ışıklı veya çekici farklı bir görüntüsünün olması kokulandırma için hiç ama hiç önemli değildir.

Koku makinesi ve esans arasındaki ilişki, tencere ve yemek ilişkisi gibidir. Mutfaktaki lezzetli yemeğin kokusu tencereden etrafa yayılsa da koku tencereden değil, içindeki kaliteli malzemelerden ve yemeğin tarifinden gelir.

Benzer şekilde koku makinesindeki koku da esansın içeriğine ve formülüne bağlıdır. Özetle, mekânınızın arzuladığınız gibi güzel kokması, kesinlikle kullandığınız esansın kalitesiyle ilgilidir.

Ortam kokusunda, paranızın karşılığını alıp almadığınızı belirleyen iki faktör; etki ve zamandır. Dolayısıyla esansınız etkili ve uzun ömürlüyse, bir şişe esansı haftalarca ve verimli biçimde kullanabiliyorsanız, bu fiyatına yansır. Birçok sektörde, ucuz ve alternatif ürünlerle tasarruf sağlanırken kokulandırmada ise durum tam tersidir. Bunun sebebi, ne denli ucuz ürün alırsanız kokulandırmanın o denli pahalıya gelmesidir.

Niteliksiz, ucuz ürünler çok az koktuklarından arzuladığınız kokulandırmaya bunların çok daha fazla adedini satın alarak ulaşırsınız. Yahut beklentilerinizi karşılayacak kadar hoş olmadıklarından, kullanamayıp çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumların hepsinde de ilk başta ucuz gözüken ürünü satın alarak aslında daha pahalı bir ürün almış olursunuz. Ucuz olur düşüncesiyle sakın koku makinesinde esans yerine çubuklu kokudaki sıvıyı kullanmayın, eğer isterseniz tabii ki koku makinesinin içine çubuklu kokunun veya tekstil kokusunun sıvısını da koyabilirsiniz.

Bunlar da hava aromatize edici ürünlerdir fakat unutmayın sizin için çok daha maliyetli olacaktır çünkü suda çözünebilen esans konsantredir ve koku makinelerinde kullanılması için üretilmiştir. Böylelikle az miktarıyla çok uzun süre kokusundan yararlanabilirsiniz. Ama koku makinesinde çubuklu koku veya tekstil kokusu kullanırsanız çok daha fazla esans kullandığınız halde etkisi daha az olur.

Koku makinelerini, koku yoğunluğunu belirleme bakımından da iklimlendirmeye benzetebiliriz. Nasıl ki soğukluk ve sıcaklık klimada sizin kontrolünüzde ise, koku makinesinde de koku yoğunluğunun kontrolü sizdedir. Az miktarda esansın hafif, çoğu ise yoğun kokar. Koku yoğun gelirse koku makinenizi daha geniş bir alana taşıyın ve ortamdaki kokunun hafiflemesi için pencereyi açıp biraz zaman geçmesini bekleyin.

Nitelikli bir esans kullanıyorsanız kötü kokuları bastırdıktan sonra koku makinesini artık devamlı çalıştırmanıza gerek kalmaz. Bu yönüyle klimadan farklıdır çünkü dışarıdaki sıcaklık sürekli olduğundan klimayı da devamlı çalıştırırız fakat ortamda kötü koku kaynağı yoksa, ihtiyaç duyduğunuzda tekrar açmak üzere koku makinenizi kapatıp tasarruf edebilirsiniz.

Bu şekilde, ayrıca ikinci bir makineye ihtiyaç duymadan, salondaki koku makinenizi belli bir süre diğer odalarınızda da kullanabilirsiniz. Dolayısıyla koku makinesini bir elektrikli süpürge gibi düşünün, ihtiyaca göre farklı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi eğer görüntüsünü beğenmiyorsanız da perde veya koltuk arkasında saklayabilirsiniz. Fakat aynı anda kokulandırmak istediğiniz alan çok büyük ise birden fazla koku makinesi kullanmanız gerekebilir.

Böyle bir durumda makineleri birbirine uzak koymanızı ve farklı koku çeşitleri kullanmanızı daha önce önermiştik. Koku makinesinde maksimum su koyma seviyesini geçmekten kesinlikle kaçının çünkü koku makinesinin çalışma performansını ciddi bir şekilde etkiler. Motoru yukarıda olanlarda, yani suya değmeden çalışanlarda; su azaldıkça, kokusu da azalır. Bu durumda su ve esans ilave etmelisiniz.

Dolayısıyla böyle çalışan koku makinelerinde etkili kokulandırma için esansı ekledikten sonra su seviyesini, maksimum çizgisine yakın tutmaya özen gösterin. Makinenizi belli aralıklarla muhakkak silin ya da elektrikli bölümlerine zarar vermeyecek şekilde temizleyin. Bazen muhakkak sırf su ile çalıştırın ki sildiğinizde çıkmayanlar da uçup gitsin.

Bu temizlik gereklidir çünkü zamanla esans tortu yapabilir ve bu da makinenizin performansını etkiler. Bazı koku makinelerinin motoru altta ve rezistansı su haznesindedir. Bunları kapatacağınız zaman, son bir kez de esans koymadan sadece su ile çalıştırmanızı öneririm. Böylece dibinde kalan esansı kullanmış olursunuz ve kalan esans tortu yapmaz.

Tabii haznedeki su bittikten sonra su ile temizlemeniz de gereklidir. Ayrıca kireçlenmeyi önlemek için, ayda bir sefer, haznesinin üçte biri kadar sirke ve yarım bardak suyla makineyi çalıştırmalısınız. Farklı bir markanın esansını kullanmadan önce koku makinenizin daha önce esans koyduğunuz haznesini veya kartuşunu iyice yıkamanızı ve en az 3-4 saat sadece su ile çalıştırmanızı öneririz. Böylece koku makinenize önceden sinmiş kokular çok azalacak veya tamamen yok olacak, yeni aldığınız markanın kokusunu daha net hissedebileceksiniz.

Koku makinesinde önemli olan esanstır demiş ve bu yüzden seçim yaparken başka marka esansları da kullanabileceğiniz makineyi seçmenizi tavsiye etmiştik. Buna ek olarak temizliği en pratik olanı tercih etmenizi öneririz. Çok hızlı bir hayata alıştığımız için pratiklik eğer sonuç aynı ise tercih sebebi olmaya değer diye düşünüyoruz. Bu yüzdenden önerimiz motoru yukarıda olan yani rezistansı suya değmeyen ve kokuyu boru ile yaymayan makinelerdir.

Özellikle otel ve restoran gibi işletmelerde, koku makinesi en vasıfsız personelin dahi rahatlıkla kullanacağı basitlikte olmalıdır. Kullanımı bir kişiye veya firmaya bağlı koku makineleri; uzun dönemde, bir köşede çürüyüp yüz tutmaya mahkûm olabilir. Buhurdanlıklarda da kullanabileceğiniz koku makinesi esanslarını; su filtreli süpürgelerde, halı yıkama makinelerinde ve paspaslama sularında (ahşap ve benzeri leke tutan yüzeyler hariç) kullanabilirsiniz. Böylece temizlik esnasında ve sonrasında daha güzel kokulu bir ortam yaratabilirsiniz.

Tabii bu biraz pahalı bir yöntem sayılabilir, her bütçeye uygun olmayabilir. Unutmadan ekleyelim, buhurdanlıkta kullanırken suyu fazla, esansı az koyun ki buharlaşan su ile koku yayılsın. Ayrıca altındaki mumu aynı yerde söndürmeyin çünkü söndürürken çıkacak olan duman kokusu, ortamda hissedilebilir.

Oda ve tuvalet gibi küçük alanlarda esans ve buhurdanlık dekoratif ve etkili bir çözümdür, fakat pratik değildir. Tuvalet için basit bir öneri; esansı kâğıt havlu veya benzeri bir materyale emdirip, temizlenmiş klozet ve lavaboyu bir kez de bu şekilde sanki cilalar gibi silebilirsiniz.Raf ve dolap gibi alanları güzel kokması için kağıt havluya damlattığınız esansla içini silebilirsiniz. Estetik bir yöntem ise esanslarla kendi kokulu taşlarınızı yapabilirsiniz. Küçük alanları kokulandırmak için esans ve ham seramikten (bisküvi seramikten) yararlanabilirsiniz. Bunu yaparken, dikkat etmeniz gerekenler:

• Esansı ham seramiğe damlatmalısınız çünkü sırlı seramikler (cilalı seramikler) esansı emmez.

• Seramiği bir tabağın içine koyun ki esansın zeminde herhangi bir leke yapma ihtimali oluşmasın.

• Daha yoğun kokması için seramik ve/veya damla sayısını arttırabilirsiniz.

• Dolapta olabildiğince burun hizasına yakın yerleştirebilirseniz kokusunu daha uzun süre duyabilirsiniz.

Aklınızda olsun, biten esans şişesinin kapağını atabilirsiniz fakat boş şişeyi elbise dolabının rafında tutun. Esanslar yoğun koktuğu için boş şişesi dahi belli bir süre daha rafınızı kokutacaktır. Ufak bir uyarı, eğer evinizde nemlendirme makinesi varsa esansı kullanmadan önce mutlaka prospektüsünü okuyup herhangi bir uyarı olup olmadığını incelemelisiniz. Çünkü bu makineler yalnız su ile çalışması için üretildiklerinden, eğer farklı bir madde kullanılırsa hazneleri zarar görebilir.

Şimdi ise koku makinesinde farklı durumlar için değişik esansların neden tercih edilmesi gerektiğini anlatalım. Kokulandırmaya özünde iki sebepten dolayı ihtiyaç duyarız: Kötü kokuları defetmek isteriz ve/ya da kötü koku sorunu olmasa bile ortamın güzel kokmasını arzularız. İhtiyaç veya zevk, amaçlar farklılık gösterebilir. Bir örnek vermek gerekirse bunu, davette giydiğimiz ayakkabı ile spor yaparken giydiğimizin farklı olması veya duruma göre daha kuvvetli ya da hafif bir koku çeşidi kullanılması şeklinde düşünebilirsiniz.

Davette giydiğiniz bir ayakkabıyla basketbol oynadığınızı hayal edin; sonuç pek de istediğiniz gibi olmayacaktır değil mi? Şimdi bunu biraz daha açalım. Diyelim ki koku makineniz için elinizde iki çeşit esans var; biri hafif yeşil çay, diğeri ise çok daha güçlü bir koku olan Marsilya sabunu, yani beyaz sabun kokusu.

Önceki akşam da balık pişirdiniz ve evde dehşet kötü bir koku ile baş başasınız. Böyle bir kokuyu alt etmek için, evinizden çıkacağınız zaman koku makinenizin suyuna normalden daha fazla esans koyup çalışır vaziyette bırakıp gidin. Bu noktada, daha yoğun bir koku olan Marsilya sabununu kullanmalısınız ki geri döndüğünüzde ev yeni temizlenmiş gibi tertemiz beyaz sabun koksun.

Hafif bir koku olan yeşil çayı ise farklı bir zamanda, mesela eve misafirler gelmeden yaklaşık iki-üç saat önce çalıştırıp davetliler için güzel bir ortam yaratmak için kullanın. Tahmin edeceğiniz gibi burada Marsilya sabunu yerine mango, lavanta veya sandal ağacı gibi yeşil çaya göre daha yoğun olan çeşitleri de örnek verebilirdik.

Dolayısıyla hafif olan kokuyu, kötü bir kokuyu bastırmak için değil de farklı bir zamanda güzel bir ortam yaratmak için tercih etmeniz bence daha doğru bir karar olacaktır. Tabii ki bunun kuralı yok, isterseniz tam tersini de yapabilirsiniz. Bu durumda eğer balık kokusunu, yeşil çay gibi hafif bir kokuyla bastırmak isterseniz çok daha fazla esans kullanmanız gerekir ve buna rağmen alacağınız sonuç daha kuvvetli bir koku olan Marsilya sabunundaki kadar başarılı olmayabilir. Ayrıca unutmamanız gereken bir nokta da maliyettir çünkü bu tercihinizle daha fazla esans sarf etmeniz gerekecektir.

Koku makinenizi, yemek yaparken veya yaptıktan hemen sonra değil, ertesi gün evden çıkarken ve daha fazla esansla çalıştırın. Döndüğünüzde evdeki tüm yemek kokusunun gittiğini memnuniyetle göreceksiniz.

Bu şekilde kullanımı, yoğun bir gün öncesinde de muhakkak deneyin. Yorgun argın eve döndüğünüzde kapıyı açar açmaz beğendiğiniz kokuların sizi karşılaması, tüm yorgunluğunuzu unutturup enerjinizi arttıracaktır. Daha fazla esansla dememizin sebebi, siz uzun süre dışarıdayken zamanla koku hafiflemiş olacaktır.

Bu yöntemle spa ve oteller, odalarındaki koku problemlerini rahatlıkla çözebilir. Hazır yeri gelmişken taş evlerde yaşanan koku sorununa da değinmek istiyoruz. Bu tip yapıların duvarları, ısıyı hapsettikleri gibi (örneğin yazın serin, kışın ılık olması) kokuyu da hapsediyorlar. Özellikle Kapadokya bölgesinde, turizmden önce farklı amaçlar için kullanılmış taş evlerin odalarında, yıllarca sinmiş kokuların problemi sıklıkla yaşanır. Bu sorunun çözümü yukarıda bahsettiğim gibi; koku makinesini yaklaşık 6-8 saat, ölçünüzün çok üstünde esansla ve kapı-pencereler kapalı haldeyken çalıştırmanızdır.

Emin olun, birkaç seferden sonra mekânda eski sinmiş kokuların izi dahi kalmayacaktır. Restoranlara tuvaletleri ve varsa bekleme alanları hariç yani yemek yenilen bölümlerinde koku makinesi kullanmalarını tavsiye etmiyoruz çünkü oradaki yemek kokusu müşterileriniz için çok daha çekicidir, unutmayın yemek için oradalar. Fakat bir akşam önceki iştah açan güzel yemek kokusu, bir gün sonra özellikle sabah büyük bir sorun olabilir. Bunun çözümü tuvaletlerdeki koku makinelerini gece yemek bölümüne alıp, çalışır halde bırakmaktır. Sabah geri geldiğinizde yemek kokusu kalmayacaktır.

Sonra tekrar tuvaletlerde çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Tuvaletlerinde çubuklu koku kullananlara (ev, ofis, otel, restoran vb.) önerimiz, koku makinelerini bazen de tuvalette çalıştırmalarıdır; hem çubuklu kokulardan tasarruf etmiş olurlar hem de daha etkili kokulandırma yapabilirler. Fikrimce, kokulandırma birçok farklı sektör için önem arz ediyor olsa da en çok emlak kira ve satışıyla uğraşanların işine yarar.

Bir dairenin tanıtımı öncesi temizliğine gösterdiğiniz özene ek olarak; eşyasızsa sadece koku makinesi, eşyalıysa tüm tekstillere tekstil kokusuyla son bir dokunuşta bulunarak işinize ve müşterilerinize verdiğiniz önemi güçlü biçimde vurgularsınız.

Müşterileriniz evin içine girer girmez her şeyden önce ortamın kokusunu fark edecektir. Bu sebeple, koku makinesini evdeki ilk temizlik sonrası çok miktarda esansla uzun süre çalıştırıp ortamı kokulandırın. Ardından randevulardan kısa süre önce normal miktarda esansla çalıştırabilirsiniz. Eğer eşyalıysa, randevu öncesindeki gün; perde, halı, koltuk ve yataklara sinmiş kokuları yok etmek için tekstil kokusunu sanki evi ilaçlıyormuşçasına sıkın ve evden çıkın. Bunun satışlarınıza kesinlikle olumlu bir etkisi olacaktır. Son olarak da en önemli konu: Sağlık. Koku makinesinde sadece bu cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiş ürünleri kullanmanız gerekir.

Bulaşık deterjanı, çamaşır deterjanı gibi temizlik ürünleri ile kolonya, parfüm gibi kozmetik ürünleri bu cihazlara uygun değildir. Çünkü ortam kokulandırma ürünleri, ilgili mevzuatın gerekliliklerine göre üretilirler. Yukarıda örneğini verdiğimiz diğer ürün grupları ise bu gereklilikleri karşılamaz.

Her ürün grubu kendisi ile alakalı mevzuat yükümlülüklerini karşılamak zorundadır. Bu sebeple hiçbir ürünü kendi amacı dışında kullanmayınız. Bu kural sağlığınız için kesinlikle göz ardı edilemeyecek kadar önem arz eder. Tereddüdünüz varsa lütfen doktorunuza danışın.

2015 • 2024

Uçucu Yağlı Konsantre Esans - 50ml
422 Öğeler

Urun cok kısa zamanda ulastı. Cem Bey in nazik ilgisi ile telefonda cihazin nasil kullanilacagi hakkinda bilgi vermesi superdi. Urunu kullanmaya basladiktan sonra evin havasi bir anda degisti. Simdiye kadar kullandigimiz kokulara bosu bosuna dunya kadar para verdigimizi gorduk. En kısa zamanda temin edilmesi gereken bir urun ve kesinlikle mutlu olacaginiz bir urun

canasker1

Marsilya sabunu setinin ulaşım hızı ve Cem beyin naif ilgisi bizi mutlu etti.Evimiz misler gibi kokuyor,asil bir koku

Nermin Güler Demirci

Beyaz sabun kokusuna ve makinaya bayıldık, görünüşü şık hemde sessiz, ev sabun koktu.

Damla

Güzellik salonumuz için aldım ürünü ben bukadar hızlı kargo görmedim.Aldığım hiç bir üründe.Dün sipariş verdim sabah elimde. iletişim ilgi alaka müthiş hemen çalıştırdım ve salonum misler gibi kokuyor herşey için teşekkür ederim.

arzuu_aysuu

Mango kokusuna özellikle bayılıyorum

Sevim

Ev eşyaları en dekorların yanısıra <br /> evin kokusu-ışıklandırma ve müzik benim için herzaman tamamlayıcı önemli unsurlardan olmuştur. Bir bütünlük içerisinde evinizde hergün aşkla uyanıp, huzurla yaşayabilirsiniz. instagramda reklamlarda denk gelince baktım yorumlar da iyi, denemek istedim. Sandal ağacı ve Beyaz sabun makine kokusu sipariş verdim. Ertesi gün Emrullah Çelik bey aradı ve nasıl verimli şekilde kullanacağımız hakkında ayrıntılı şekilde bilgilendirdi. <br /> Açıkçası "ürününü sattım , paramı aldım, bitti gitti" demeyip böyle ilgilenilmesine şaşırdım ve çok hoşuma da gitti. Burdan da çok teşekkür ediyoruz ilginize..Sandal ağacı kokusu zaten hep sevdiğim bir kokuydu ama böylesine hafif ve kalıcı olanına ilk defa rastlıyorum. Beyaz sabun kokusu da temizlik ferahlık hissi veriyor ama onu evde makine kokusu yerine tekstil kokusu olarak alsaymışım daha iyi olurmuş veya çubuklu banyo kokusu olarak.<br /> Siteye çok bakmadan Sadece makine kokusu alıp çıkmıştım şimdi inceledim meğer farklı ürünleri de varmış.<br /> Şimdi tekstil için spreylerden almayı düşünüyorum. Makine kokusu evler için gerçekten çok yoğunmuş, 1 odada açtım bütün ev hamam gibi beyaz sabun koktu :) Ve makineyi kapatıp evden çıkıp saatler sonra gelince hâlâ mis gibi bir koku vardı. Bu çok hoşuma gitti. Sandal ağacı kokusunda da aynı kalıcı durumu yaşadık. Siparişten 1 gün sonra kokular geldi. Bence hem kokulardan aldığım verim, kalıcı ferahlık ve huzur ve şirketin hizmeti, ilgisi..Her açıdan verdiğim fiyata kesinlikle değdi. <br /> Yalnız sizden bir ricam var..Lütfen acilen aynı kalitede "Isparta Gülü" kokusu üretimi yaparmısınız Lütfeen..Aradıgımız kaliteyi bulmuşken kesinlikle <br /> Kokuların Şâhı ♡Gül♡ Kokusunu da <br /> ürünleriniz arasında bu kalite ile görmek isteriz.<br /> Alsam mı acaba diye düşünen varsa <br /> şahsen kesinlikle tavsiye ederim. Uzun uzun düşünüp hiç kafanızı yormayın, direk alın, pişman olmazsınız. önemli olan, sadece sevdiğiniz kokuyu doğru tesbit edin yeter. Emeği geçen herkese teşekkürler..☆☆☆☆☆☆☆

nuruelif2

Ürünüm geldi ve gelir gelmez marsilya sabun kokusuyla başladım kullanmaya. Ofisteki odam mis gibi koktu. Sigara içen biri olarak sigara kokusunu anında yok etti. Ürünü aldığımda Cem bey dönüp kullanımıyla ilgili bilgilendirme yaptı. Çok teşekkürler. Bir sonraki koku tercihimi kırmızı meyveler olarak deneyeceğim.

badetokalic

Bu setten aldım. Evim mis gibi tertemiz kokuyor. Biz çok memnun kaldık. Koku yoğunluğunu kullanım miktarıyla ayarlayabiliyoruz.

Şebnem SARIKAYA ERTAŞ

Hayatımda beni çok etkileyen ve anneannemin beyaz sabun kokan evini "burnumun ucunda ve sızısında hatırladığım" şahane kokuyu sonunda buldum! Gerçekten inanılmaz güzel, kalıcı ve huzur verici. Ayrıca siparişimi verdikten hemen sonra Sayın Ümithan Şeker'in beni arayarak siparişimle ilgili detaylı bilgi aktarması, arkasından watsapp kanalıyla bilgilendirilmem, siparişimin hemen ertesi günü büyüleci kokuların evime ulaşması... Gerçekten özlediğimiz müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı bizzat deneyimleme şansım oldu. Gönül dolusu teşekkürler. Tereddütsüz tavsiye ederim.

balbahay

Evim mis gibi tertemiz sabun gibi kokuyor. Teşekkürler veronıque

Ferda Yaman Türk

Ürün çok hızlı ulaştı elime.. Kesinlikle tavsiye ederim tüm ev mis gibi kokuyor.. Ayrıca Cem Bey ilginize çok teşekkür ederim..

yurtmelike

Merhaba bu paketi aldim ve çok memnunum sabun kokusu bir harika..ilgi inanılmaz çok teşekkür ederim

Serpil Demir

cem beye tşk ediyoruz ilgisi için ürün çok kaliteli çok beğendik emegi geçenlere bu hizmeti verdikleri için de tşk ediyoruz kokuların hepsini merak ve denemek isgtiyorum ayrıca iyi çalışmalar diliyorum

ismail ertopcu

Önce Müşteri memnuniyeti sonra 1 günde hızlı ve güvenli kargolama ve sonunda mükemmel bir ürün memnuniyeti... Gerçekten Marsilya Sabunu Kokusu ortamın havasını hemen değiştirdi. Piyasadan alınan kokuların kalitesinden elbette de daha iyi olacağını tahmin etmiştim ancak alerjik bir yapıda olmama rağmen hiç rahatsızlık hissetmedim. Yeter ki ürünleri dengede kullanın benim tavsiyem. Esansın 2 damlası bile yeterli Kuko makinesinde. Şimdi annem için sipariş vericem. Hersey için tesekkürler.

simayataogul

Yaklaşık 3-4 gün önce elime ulaşan koku makinesi yağları,oda spreyi ve çubuklu kokular efsane ,ben lavanta ,yeşil çay ve marsilya sabununu tercih etmiştim hepsi de birbirinden güzeller..Bu arada 700 tl üzeri alışverişe hediye edilen koku makinesi de benim elimde mevcut wmf marka cihazdan çok daha güzel koku yaymayı sağlıyor,firma yetkilisinin satış sonrası ilgisi de taktir edilesibı güzel ürünler ve ilginiz için çok teşekkür ederim ..koku ve cihaz arayışı içerisinde olan herkese tavsiye ediyorum..

Ahmet Elser

Beklentilerimin çok üzerinde esanslar, iyi bir koku anında modunuzu yükseltiyor biraz aromaterapiye ilginiz varsa sizi kesinlikle mutlu edecektir.

TUĞÇE

1 kac saat once geldi kargom 1 gun icerisinde ve ozenle paketlenmishemen calistirdim ve sonuc bekledigimin cok ustunde 1 kapak bana gore cok fazla yani kendimiz ayarlqyabiliyoruz 2 saat icinde muhtesem kokuyo evimCok ama cok Tesekkurler

melisyardimciii

Aldığım ilk üründen sonra evime gelen misafirlerim çok beğendi kokular harika özelikle sandal ağacı ve Marsilya sabunu çok iyi hiç rahatsız edici değil bu sefer çok sevdiğim için sandal ağacı ve pudra kokusu tekrardan aldım arkadaslarin ilgisi ve kullanıcıyı kullanım için bilgilendirmesi gercekten çok iyi herşey için teşekkürler herkese tavsiye edebilirim çok rahatlıkla tekrardan tesekkurle ilgi ve allakaniz için ...

Barış Korkmaz

Eve kalici olan bir koku arayasindaydim ve yorumlari gordum, heralde yorumlar sahte eslerine dostlarina yazdiriyorlar diye dusundum :) Bilgi mailim uzerine Umit bey telefonla aradi, cok ilgiliydi ve sorularima durust cevap verdi. 1 marsilya sabunu 1 yesilcay aldim. Kargo hizli bir sekilde ulasti, detayli bilgilendirildim. Esans gercekten cok yogun, cok az bir miktarla kisa surede evde kalici bir koku olusuyor. Yorumlar gercekmis, gozunuz kapali guvenip alisveris yapabilirsiniz, gercekten bu iste her anlamda iyiler. Emeginiz ve kaliteniz icin tesekkurler

zynpbuyuk

Uzun zamandır inceliyordum özellikle marsilya sabununa bayıldım tüm ev mis gibi kokuyor inanılmaz güzel kokular umithan bey arayarak bilgi verdi çok memnun kaldım herşey için çok teşekkür ederim

bagceciesra

Hepsi güzel ama favorim Marsilya Sabunu. Harika bir koku. Bence her yer böyle kokmalı

Nurten Tarhan

4’lü marsilya sabunu koku esansı sipariş verdim az önce , siparişten hemen sonra telefonla arandım diğer ürünler hakkında bilgi de aldım müşteri memnuniyeti açısından çok güzel bir uygulama , ayrıca ürünlerim yarın kargoya verilecekmiş .. Çok güzel ürünler ben daha önce çubuklu kokuları ve tekstil spreyini de kullanmıştım kesinlikle pişman olmazsınız harika ürünler kokular çok kalıcı , tavsiye ederim ...

Göksu Türkmen

MARSİLYA SABUNU KOKUSU TUTKUNUYUM.... INTERNET SATIŞINI YENİ KEŞFETTİM .... ÇOK MUTLU OLDUM.. BULUNDUĞUM YERDE, HERZAMAN ALMA ŞANSIM YOKTU!.... ŞİPARİŞİM İLE BİRLİKTE GÖNDERİLEN HEDİYELERE DE BAYILDIM!.... ÖZELLİKLE PORTAKAL-TARÇIN....EVİM HERZAMAN MİS GİBİ SABUN KOKUYOR ÇOK MUTLUYUM... TEŞEKKÜRLER CEM BEY.... YAKIN İLGİNİZE AYRICA ÇOK MEMNUN OLDUM..... HERZAMAN BİZİMLE OLUN...

CEYDA TANÖREN

Kokuları denedim hepside güzel ama ben ve personel arkadaşlarımız en çok mango ve sabun kokusunu beğendik gayet etkili 3 damla yeterli ve en az 2 gün kapalı bir yerde etkisini gösteriyor cihaz içerisindeki suyun bitme süreside yaklaşık 4 saat sürüyor

Hasan KAHVECİ

minik bir soruyla basladi alisveris hikayem. Telefonda o kadar güzel bilgi paylaşımında bulundular ve o kadar güzel yönlendirdiler ki dün aldığım ürünler bugün elime ulaştı. Kokular konusunda hiçbir endişeniz olmasın hepsi fresh ve hepsi harika kokuyor. Birazdan kızkardesim ve anneme de sipariş geciyorum. Mükemmel bir ev hediyesi olacak

s_tuna17

Makinem ve esaslarım çok kısa sürede geldi. Hepsi birbirinden güzel kokular. Firma çok ilgili teşekkürler Veronique

esraa26

1 yılı aşkındır takip ettıgım ve nihayet urunlerıyle tanıstıgım clubveronıgue'ye kocaman tesekkurler Umıt bey 'in urun bılgısı ve degısım surecinde ki ilgi, alakası muazzam ben mango kokusundan yana yaptım tercihimi ve muh-te-şem başka urunlerle mukayese bile edilmemeli evım misler gibi kokuyor ve cok mutluyum iyi ki varsın clubveronıgue

merve_uludag

Mekan içi koku arama çabalarım sayenizde nihai sonuca erdi çok şükür... Benim gibi ''beyaz sabun'' sevenlere çok güzel bir seçim olacağını idea etmiyorum,Eminim! Cem Beyin ilgisi ve yardım severliği de takdire şayandı gerçekten...

Özge

Uzun zamandır arayıp sonunda bulduğum harika koku.Marsilya Sabunu nunu mutlaka deneyin.Saflık, temizlik ,ferahlık, çocukluğunuz ...aklınaza sadece güzel duyguları çağıran süper bir ürün..

Pelin Akdağ Bayrı

uzun zamandır arayıp bulduğum kendim için yaptığım en keyifli alıveriş oldu yeşil çay kokusu bayıldım makinamı kapattığım anda dahi evim mis gibi <br /> evimin her köşesine sindi koku.Cem bey ilginize ve <br /> alakanıza çok teşekkür ederim

serpilsancar2

Yıllardır denemediğim oda kokusu sprey mum ve yağ kalmamıştı desem yeridir.. taki veronique’yle tanışana dek

kebirulcady06

Koku seti bugün ulaşdı elime,tüm yorumlar gerçegi yansıtıyor,evimi mis gibi sabun kokusu sardı,teşekkürler Cem Bey,doğru yönlendirmeniz ve ilginiz için.

RENGÜL

Evde Marsilya sabunu; annemizin mis kokulu evi gibi... ofiste ise iştah açıcı mango kokusuna bayıldık ... Sipariş verdikten sonra Cem Bey'in arayıp ürünler hakkında bilgi vermesi ise harikaydı teşekkürler

biberci

İnternette şans eseri karşıma çıktı... Marselya Sabunu ve Yeşil Çay aroması siparişi verdim denemek için... Şu an muhteşem memnunum.... Soft ve temiz bir ev kokusu için marselya sabununu tercih ediyorken; ağır misafirlerimin olduğu zamanlarda yeşil çay kokusunu da kullanıyorum...<br /> <br /> Alerjik bir bünyeye sahip olmama rağmen muhteşem bir kullanım rahatlığına sahibim ve tıkanmıyorum...<br /> <br /> Ayrıca Cem Bey'e ilgisi için teşekkür ederim.

mgertosun

Ben bugün kullanmaya başladım süper ötesi

nil_son21

Sipariş verdikten bir gün sonra kargo kusursuz olarak elime ulaştı. Koku hiçbir şekilde yapay değil ve doğal bir temizlik ve ferahlık kokusu veriyor. Gerçekten çok başarılı

mehmetgorkemgoren

İnstagramda gördüm Veronique ve bir süredir takip ediyordum koku içerikleri, videolar, müşteri izlenimlerini..Amerikan mutfak, sigara kullanımı hepsi mevcut alanımda..Ayrıca kullandığım çubuklu kokular, oda spreyleri, mum hepsinide kullanıyorum güzel kokuyu seviyorum...Siparişi verdikten sonra Cem Bey'in arayıp ürünler hakkında bilgi vermesi, ertesi gün elime geçen siparişleri anlatılan şekilde hemen kullanmaya başladım..Marsilya sabunu yeşil çay ba.yıl.dım. Kokudan değil bana verdiği pozitif hoşnutluktan kokuların doğallığından ne kadar doğru bir tercih yaptığıma sevindim çünkü ben koku takıntısı olan biriyim. Hatta ev hediyesi olarak bir yakınıma da aldım. Satış sonrası hizmet, müşteri memnuniyeti, güvenilirlilik ve kokuların gerçekten bu kadar kaliteli kalıcı güzel kokması bundan iyisi Şam'da kayısı.. Sizinle alışveriş yapmaktan çok memnunum.

ayseguldg

Urun cok guzel calistirdigimda ev mis gibi kokuyor. Satis sirasindaki ilgili yaklasimlari ile gonulleri fethettiler. Kesinlikle tavsiye ederim.

zkaraku

Ürünlerim bugün geldi.Marsilya sabunu kokusu tek kelime ile harika! Evimin her yeri temizlik kokuyor. Sipariş verir vermez müşteri hizmetlerinin iletişime geçmesi, ürün hakkında bilgi vermeleri ayrı bir incelik. Kalite asla tesadüf değildir. Veronıque markası ile bunu görmüş oldum.

evrimguzey

Dün sipariş verdim bu gün elimde oldu ümit bey ürünle ilgili tüm merak ettiklerimi çok ilgili bir şekilde bilgilendirdi tabiii hemen mutfağında yerini aldı harika kokuyor artık evim çok teşekkür ederim

Şehnaz Bademoğlu

Ben lavanta ve yeşil çay esanslarını seçtim ve seçimlerimden de çok memnunum. Evim de ofisimin de hem havası hem de ambiansı çok değişti. Özellikle stressli işi olanlara lavanta esansını memnuniyetle öneririm, aromaterapik özelliği sayensinde sakince çalışabiliyorsunuz.

sinem topcu

Farkli markalarin kokularini denemis biri olarak gönül rahatlığıyla şunu diyebilirim: Boylesine rastlamadim. Makinelerdeki kokular genelde su azalmadan etkisini yitirirdi, Veronique kokulari taptaze ilk koydugunuz zamanki gibi kalıyor. Marsilya sabunu kokusu sayesinde evde surekli yeni temizlik yapilmis gibi bir his uyandiriyor:) Yarin da yesil çay siparis edecegim. Gerek satis gerek satış sonrasi ilginize de ayrica teşekkür ediyorum.

ucar.ozge74

Ürünlerim çok kısa bir sürede özenle hazırlanmış paket içerisinde geldi, cem beyin sorularıma sabırla cevap vermesi müşteri memnuyetini en üst düzeyde tutmaları harikaydı, ürünlere gelince biz 2 adet marsilya sabunu sipariş etmiştik, hemen bir kapak döküp denedim anında yoğun bir kokuyla karşılaşıyorsunuz 2-3 damla yeterli bile olabilir diye düşünüyorum. biz çok memnun kaldık 1 ay sonrada diğer kokulardan alıcam. Tekrardan ilginize çok teşekkür ediyorum.

ocaktanefekan

Merhaba bu paket ürünü satın aldım.marsilya sabunu alerjik bünyeli olduğum için ağır geldi fakat cem bey yeşil çay ile çok kısa sürede değişime yardımcı oldu .tavsiye ederim .kargoda sorun yaşamamdan dolayı ilince kez gönderi yapıldı.bilgi paylaşımı ve diğer tüm konulardaki hassasiyeti için ayrıca çok teşekkür ediyorum.iyi çalışmalar sağlıkla kalın .

sevilbilginpeker

3esans 1sprey 1koku makinesi aldim kokular cok guzel makine de kaliteli. guzel de paketlenmis. fakat esanslarin birinin agzi iyi kapatilmamis, yariya yakini kutuya akmis. cok da uygun fiyatli olmayan bu esanslarin daha ozenli gonderilmesini beklerdim onun disinda gayet iyi.

nidaaozcan

Merhaba, bu paketi aldım. Evim mis gibi sabun kokuyor, şiddetle tavsiye ediyorum. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.

melekdeveci3533

muhteşem ötesi bir koku..10 dakika içerisinde resmen ofisimi huzur eşliğinde fresh bir koku sardı..Bu güzel firmayı tercih ettiğim için gerçekten mutluyum..Teşekkürler ClubVeronique

Gökhan METE

Uzun zamandır bir çok platformda denk geliyordum ama alışveriş için henüz fırsat buldum. Keşke daha öncesinde bunu yapsaydım. İki esans aldım pencereler açıkken bile esansın kokusunu tüm evde hissedebiliyorsunuz. Esansların kalitesine söylenecek söz yok. Ürünlerim geldiği gün birini Farklı bir koku ile değiştirmek istedim ve dakikalar içerisinde dönüş yaparak değişimi sağladılar ve ertesi gün bana ulaştırdılar. Uzun zamandır hem ürün hemde müşteri desteği bu kadar kaliteli bir firmadan alışveriş yapmamıştım. Herşey için çok teşekkür ederim.

in_perpetuumm

Fiyat performans ürünleri paranızın tam karşılığını alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın evim hep temizlik sonrası gibi kokuyor tek kelimeyle olağanüstü

bhrayaz91

Bu paketi aldım. Açıkçası ilk defa internet üzerinden ve yorumlara bakarak bir ürün satın aldım. Tereddütlerim vardı herkes gibi. Ancak ürün tahminimden çok çok daha iyi. Videoda olan tüm kötü kokuya sebep olan herşey evde mevcut. Evcil hayvan,yemek kokusu ve diğerleri. 5 dk çalıştırmam bile ev in mis gibi sabun kokmasına yetti. Ürün mükemmel. Tereddüt etmeden alabilirsiniz. İlgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ederim.

umut_c77

Marsilya sabunu setini sipariş ettim.Ürünlerim çok kısa bir sürede icinde itina ile hazırlanmış şekilde elime ulaştı.Cem beyin siparişi oluşturduktan sonra hemen arayıp bilgilendirmesi ve sorularıma yardımcı olması çok nazik bir davranış. Marsilya sabunu kokusu inanılmaz kalıcı evim tertemiz kokuyor.Hatta makinanın ıçine <br /> birkaç damla bile konulsa yeterli olur diye düşünüyorum. Tekrardan ilginize çok teşekkür ediyorum.Şimdi sıra diğer kokularınızı denemekte...

Arzu Yamaner

Seti bende aldım kesinlikle çok güzel evimin her yeri buram buram sabun koktu evde denedikten sonra iş yerim içinde aldım kokular oldukça başarılı herkese tavsiye ederim tereddütsüz alabilirsiniz cem bey ve ümit beyde aradılar ilgililer işlerine saygı duyuyorlar ilgilerinden dolayı kendilerine tşk ediyorum..yeşil çayda aldım onada bayıldım ...

gulay_temiz19

Seti aldım.Kutuyu açar açmaz evi çok güzel sabun kokusu sardı.Heryer buram buram sabun koktu.Güvenle alabilirsiniz tereddüt etmenize gerek yok.Ümit bey üye olur olmaz bana ürünle ilgili bütün bilgileri verdi kendisine çok teşekkür ederim.Sıra geldi diğer kokulara en kısa zamanda onlarıda almak istiyorum.

basaran.gulin

İlk alışverişimi gerçekleştirdikten sonra Ümithan beyin arayarak kokular konusunda bilgi vermesi sorularımı yanıtlaması zaten güzel bir başlangıç oldu. Ertesi gün kokular elime ulaştı yeşilçay-pudra-mango-marsilya sabunu kokularını deneme şansım oldu şimdilik. Henüz kullanmadığım sandal ağacı ise yine merak ettiğim bir koku. Kesinlikle ilk andan itibaren farkedilir şekilde ortama yayılma var kokularda. Amerikan mutfak ve sigara kullanımı mevcut evimde ve inanılmaz memnun kaldım. Hatta 1 hafta bekledim doğru yorum yazabilmek adına. Bundan sonra alışverişlerim sürekli hale gelecek o belli oldu :)En kısa sürede tekstil spreyini de denemek istiyıorum. Özellikle dışardan eve girdiğimde beni karşılayan koku muhteşem. Herşey için çok teşekkürler..

tas.ayser

Merhabalar seti alalı yaklaşık 3 ay oluyor, koku makinesi ve marsilya sabunu koku esansından çok memnun kaldım, kalıcı ve etkili evim 3 katlı olmasına rağmen tarif edilen uygun yere koyarak çok iyi bir performans yakaladım, çocuğum cok allerjik eşim ise astim hastası olmasına rağmen hic sıkıntı yaşamadık herkes tarafindan cok sevildi, ekibin satis sonrası ilgisi zaten muazzam bizimle cem bey ilgilenmişti sadece tekstil kokusundan beklediğim performansi yaşamadım ilk sıktiğımda çok temiz ve guzel bir koku ama dolabi tekrar actigimda kokudan eser yok bende tekstil kokusunu banyoya sıkarak kullanıyorum

unver.dilek

Merhabalar ürünü teslim aldım hemen özenle yapılan paketlerimi açtım ve hemen makinemi çalıştırdım inanılmaz güzel bir kok u evimi sardı yeşil çay ve marsilya sabunu aldım çok beğendim teşekkürler veronique ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

yildizgokalp1907

Set çok kısa bir zamanda elime ulaştı.Bayıldım kokuya....Çok teşekkür ederim...İşyerimiz için ikinci ürünü sipariş veriyorum.

bernagvenel

Bugün ikinci set de elime ulaştı ....iş yerimiz için..Bu sefer lavantalı esans aldım .Harika kokuyor.Teşekkür ederim

bernagvenel

Cem bey , ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum.Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum .Açık mutfak,sigara içiiliyor ve evcil can dostumuz var..muhteşem kokular.Koku takıntısı olduğum için bu ürünü kullanmaktan çok mutluyum.

Meltem Bayazıt

Marsilya Sabunu bir harika. Koku makinasından yayılan mis gibi koku, evimize yayıldı . Sürekli evde olduğumuz bu günlerde âdeta huzur dolu bir terapi gibi. Ümit bey bizi cok ayrintili bir sekilde bilgilendirdi.Kendisine ayrıca teşekkür ederiz.Eğer benim gibi aylardır karar veremediyseniz gözünüz kapalı alın derim.Kesinlikle pişman olmazsınız.Şimdi sıra diğer kokularda

gulcinkunt-9593

uzun süredir takip ediyordum ama tereddütlerim vardı. keşke bu kadar zaman beklemeseymişim. siparişimi verir vermez hemen telefonla arayıp bilgilendirdiler. ilginiz için teşekkürler tekrar, güven veriyorsunuz. ürünlerim ertesi gün elimdeydi. Marsilya sabununu tercih ettim. gerçekten muhteşem, evimin her tarafı misler gibi sabun kokuyor. gerçekten çok başarılı. en güzel kısmı evde sigara içildiği için çok rahatsız oluyordum. şimdi misler gibi sabun kokuyor heryer. Yanında gönderdikleri testerler harika bir düşünce. pudra ve yeşil çaya bayıldım. gerçi hepsi birbirinden güzel, hangisi alacağınıza karar veremiyorsunuz. Ürünlerin geldiği akşam arkadaşım geldi ve evin kokusuna hayran kaldı, hemen ona da bir tane aldık. çoookkk memnunum ve çoookkkk teşekkür ederim ilginize....

burcin.sivrioglu

Uzun süredir takip ettiğim ama almaya karar veremediğim ürünleri dün sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. Öncelikle verilen hizmet için iletişim, paketleme ve kargo muhteşem. Yorum yazmadan önce hemen makinamı çalıştırdım ve sabun kokusu bütün evi sardı. Yıllardır birçok ürün denedim ama bu şekilde kalıcı ve güzel kokan ürünle ilk defa karşılaştım.. Hizmetiniz için çok çok teşekkürler...

oyakilic73

İlk alışverişimdi ve kesinlikle son olmayacak. Bazı kokular vardır ya baş ağrısı yapar ya da ortama yakışmaz veya kalıcı olmaz. Hiç birisini yaşamadık evime yeni taşınmıştım yemek kokusu tüm eve dağılıyordu artık bu problemlere bu koku sayesinde veda ettim ortam kokusunu yok etmek için baskın bir kokusu da yok hem de çok hafif ama kalıcı. Hem ürün güzel hem de müşteriyle ilgilenmeleri çok güzel Beytullah bey çok güzel bilgilendirmeler yaptı onun sayesinde aldığım kokulardan çok memnun kaldım kendisine ve firmaya çok teşekkür ederim.

e.mini

17.03.2021 tarihinde sipariş verdim ve birgün sonrası elimdeydi ilk şoku böyle yaşadım. İşyerine sipariş vermiştim.<br /> Bir an önce evime gidip cihazı kurmayı hayal ediyordum 150 metrekarelik evimde banyo dahil olmak üzere her yerinde koku makinesi var ve o yemek kokularını asla evimden silemiyordum.<br /> Fakat şu anda şoktayım Bir saat oldu cihazı çalıştırıp esansı içine döktüm den beri şu anda evimin her tarafı mis gibi kokuyor bölümün orta kısmına koydum bütün evim mis gibi kokuyor almayı düşünen varsa kesinlikle ama kesinlikle tereddüt etmeden hemen sipariş versin lginiz ve alakanız için çok ama çok teşekkür ediyorum iyi ki tanımışım sizleri..<br /> özellikle ümithan bey ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum sıkılmadan bıkmadan sorularıma yanıt verdiği için bundan sonraki favorim <br /> VERONIQUE

esrasirparli

İlk tereddüt ederek, pahalı bularak küçük bir alışveriş yapmıştım Veronique ürünlerinden.. Ama buradaki yorumların az bile olduğunu düşünüyorum. Özellikle Esans makinası ve Mango esans kokusu muhteşemmm.. Vazgeçilmezlerim arasında Veronique ürünleri.. Mutlaka tavsiye ederimmm..

gulumser04

Ev kokusu çok seviyorum. Ancak migrenim olduğu için koku seçeneklerim oldukça sınırlı. Uzun zamandır sizleri takip ediyorum. Evimizde Golden Retreiver bir oğlumuz var, düzenli yemek pişiriyorum. Oglumuzdan yana koku anlamında bir sıkıntı yaşamadık ancak yemek kokuları son derece rahatsız edici oluyordu. Bir de evimi temizledikten sonra neden esanslarla da ayrica büyülü bir koku ortamı yaratmayalım. Pudra ve Sandal Ağacı esansları ile başladık. Ikisi de muazzam kokular. Şunu belirtmek isterim ki migrenime kesinlikle dokunmadı. Ayrıca evimde inanılmaz hoş bir koku ortamı yarattınız. Esanslarımla birlikte göndermiş oldugunuz tester larımı da deneyip, farklı koku deneyimleri yaşamak da hoş olacak. Artık sizlerleyiz. Çok çok teşekkür ederiz.

nihalyg

Ortam kokusu benim icin çok önemli, her zaman etkilenmisimdir.. Öncelikle Ümit bey ve diger arkadaslara cok tesekkur ederim.. Evet alışveriş de beklenen ben odememi yaparim ürünüm sağlam gelir oldu bitti.<br /> Yok öyle değilmiş, bebum seçtiğim iki esans ertesi gün elime ulaştı.. Denedim ve cok sevmedim.. Sonuçta zevkler farklıdır.. Kendilerine ilettim.. Acilan urunu iade edebilecegimi yerine dilediğim kokuyu gondereceklerini söylediler. Tabi cok mutlu oldum. <br /> Sonra bir mesaj geldi kokular yola çıkmış.. Ama ben iademi henuz yapmamistim ve ayri bir odeme de göndermedim.. Kendilerine mesaj yazdım bebeğim rahatsız kargom gecikir odemesini alin lutfen diye.. Yine ayni kibarlik ve anlayış musait olunca gönderiniz iadeyi dediler.<br /> Elbette bunu suistimal edecek insanlar olabilir cok şükür onlardan değilim. Gelen kokular muhteşem evimin havasi cok değişti acikcasi sorana da cok söylemek istemiyorum :))) kendilerine tekrar tekrar teşekkür ederim. Harikasınız<br /> <br /> Esran Akel

esran.demirkol

Evimin hoş ve güzel kokmasına önem veren biri-güzel koku aşığı -olarak birçok farklı çeşitte ürün denedim. Sonunda aradığımı buldum.sipariş verdikten kısa bir süre sonra Beytullah Bey tarafından arandım ilgilieri ve her soru işaretini gideren bilgileri için teşekkür ederimkoku makinam,esanslarım ve tester hediye kokularım bir gün sonra elimdeydi. Hemen açtım ve denedim. Kısa süre içinde evim harika kokmaya başladıben pudra ve sandal ağacı kokularını aldım çok beğendimEminim tüm kokular birbirinden güzeldir. Çok az miktarı bile tüm salonun çiçek bahçesi gibi kokmasını sağladı. Ayrıca havayı temizleme ve nemlendirme özelliği iyi hissettirdi.Testerleri denedikten sonra aldığım kokuları değiştirme şansımın olduğu da belirtildi. E daha ne olsunKesinlikle doğru adresi buldum. Her anlamda hiç tereddütsüz alışveriş yapılabilecek bir firmaTeşekkürler harikasın Veronique!

mehtapharman1970

Herkes gibi yaşam alanının güzel kokması benim için de önemli… uzun süredir takip ettiğim ha bugün ha yarın diyerek siparişimi erteledim ve sonunda geçen hafta siparişimi verebildim.. çok hızlı teslimatla seçtiğim Marsilya sabun kokusuna kavuştum… koku zevkleri maalesef farklılık gösteriyor… eşim Marsilya sabunundan hoşlanmadı ve sadece 1 mesajla ürünümün değişmesi konusunda hiçbir problem olmadığı konusunda bilgi verildi.. hem de saniyeler içerisinde… geri dönüşün bu kadar hızlı olması müşterilerini ne denli önemsediklerinin göstergesidir.. kendilerini tebrik ediyorum…maalesef bebeğim olduğu için ben bu yorumu yapmak için onlar kadar hızlı olamadım… netice itibariyle dün bir tane de eşimin ofisi için set ısmarladım… herşey için club veronique ailesine teşekkürler… güzel kokulu nice zamanlarda buluşmak üzere….

hilalozsarac

Yaklaşık bir ay kadar önce koku makinesi ve iki adet esans satın almıştım(pudra sandal ağacı)çok memnun kaldım. Ama pudrayı lavantayla değiştirmek istedim. Aradan uzun süre geçmesine rağmen Beytullah beyle iletişime geçtim ve hiç sorun yaşamadan değişimi gerçekleştirdim. Yeni kokum bir gün sonra elimdeydi.İlgisi, çalışma prensibi için Beytullah beye müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışı için veronıque ye teşekkür ederim.

mehtapharman1970

Ilk alışverişim oldu.marsilya sabunu aldım koku makinesi için gerçekten miş gibi kokuyor ve oldukça etkili ayrıca banyonda kullanıyorum ayrıca Emrullah bey tester da yolladı sırayla deniyorum bir dahakine referans olacak.soyleyebilecegim tek olumsuz şey kargo şirketi bunun dışında marka ve çalışanlar profesyonel ayrıca hediye kolonya için de teşekkür ederim

selvin

Gönül rahatlığı ile alışveriş yapacağınız bir site. Bir kere müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar, almış olduğum 3 tane aynı esansı farklı esanslarla değiştirmek istedim, Emrullah beye yazdım, bana hemen ücretsiz göndermem için kargo kodu iletti ben daha ürünleri kargoya teslim edemeden 1 gün sonra değişim istediğim 3 ürün geldi. Kokuların hepsi güzel ama ben en çok Lavantayı beğendim. Marsilya Sabunun çok fazla kalıcı . Sitede ne satılıyorsa hepsinden almak isterdim:))

funda.ulutas

Seramik atölyemde kullanıyorum. Ürünler hem çok güzel hem çok uzun ömürlü. Komple bir set aldığınızda bir yıl sürecek bir keyif aldığınızı unutmayın. Koku bizi en içten etkileyen duyulardan bir tanesi. Bence son damlasına kadar güzeller ve son damlasına kadar değer

imranilter

Club Veronique kokularını evimde ve iş yerimde kullanıyorum. Pudra kokusunu ve lavanta kokusunu çok seviyorum. Güvenle alış verişinizini yapabilirsiniz. Alışverişinizin her aşamasında Cem bey sizin ile özenli bir şekilde ilgileniyor. Çok teşekkür ediyorum.

citarre.1

Hayatımın en önemli keşiflerinden biri oldu VERONIQUE !! Sizin de guzel kokulara zaafiniz var,hem güzel koksun...hem sağlığım için zararlı olmasin...hep koksun..<br /> diyorsaniz doğru adresteyiz hepimiz! Ayrıca firma desteği takdir edilesi..hediyeler ve denemeniz için birbirinden farklı kokular içinden favorinizi secebilmeniz ayrıca satış stratejisi olarak düşünülmüş bir ayrıcalık oluyor bizim için!! Favorlerimi seçtim, en sessiz makinasi ile evimin içinde muhteşem koku ve renk senkronu! Ve misafirlerinizin hayran olacağı imajiniz için şiddetle tavsiye ediyorum!! Iyi ki guzelliklerle ülkemize gelmişsin CLUBVERONIQUE..

GULTEN UYGUN

Alaçatı ve Çeşme de 2 butik otelim var gayet memnunum vede 2 senedir çalışıyoruz.Herkese gönül rahatlığıyla öneriririm.Benim tercihim yeşil çay kokusu ️

velisagir_34

dün 4 te sipariş verdim bu gün elimde. mükemmel bir ürün. kokutek koku makinesinde sorunsuz çalışıyor. kesinlikle tavsiye ederim.

serdar dere

Cem beyin ilgisine, alakasına ve iş bitiriciliğine sonsuz teşekkürler. Kokular gayet başarılı. (Tavsiyem Mango &amp; Yeşil Çay)

Gökay Hamza

Esanslar harika, cok kaliteli. Makinasi ile beraber kullanildiginda 2-3 damla esans tum evi buram buram kokuttu. Ayrica ilginiz icin cok tesekkurler. Cok memnun kaldigim bi alisveris oldu

Fatma A.

Merhabalar;<br /> Ataşehir Happy Moons olarak 1 ay önce kullanmaya başladığımız kokulardan son derece memnunuz. Beklentimizin üzerinde olduğu kesin. Net olarak işletme ve evlere tavsiye ederiz. Mutlaka deneyin asla vazgeçemeyeceksiniz. 1 numara

Mahmut Tüysüz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Kabul Et
Çerez Politikası