Koku Makineleri

2.292 TL
Adet
: Koku Makinesi B

Add to wishlist

Geniş alanları kokulandırmak ve istenmeyen yemek, sigara, rutubet, rahatsız edici evcil hayvan kokuları için kesin çözümdür. Koku makinesinin dekoratif görüntüsü önemli değildir. Dikkat edilmesi gereken özellikler; etki, pratiklik ve dayanıklılıktır. Çünkü kokan makine değil, içinde kullanılan nitelikli esanstır.

Koku makineleri diğer kokulandırma ürünlerine nazaran sanki daha pahalı gibi gözükse de, içinde kullanacağınız kaliteli esansla, ulaştığınız alan ve kullanım süresi bakımından oldukça ekonomiktir. Koku makinesinde farklı markaların esanslarını da kullanılabiliyor olması önemlidir. Aksi takdirde, tek markanın koku çizgisine ve fiyat politikasına mahkum kalırsınız.

40 m² civarındaki alanlar için önerimiz Makine A'dır. Daha büyük mekanlarda, aynı makine belirli bir süre farklı alanlarda kullanılabilir veya ek makine çalıştırılabilir. Devamı

Koku Makinesi A:

Elektriklidir (220~230 V-19 W) ve USB girişi bulunmamaktadır. Plastik malzemeden üretilmiştir ve su haznesi yaklaşık 600 ml'dir. Mini bir vantilatör gibi sesli ve buharsız çalışır. Garanti (2 yıl) ve teknik servis detayları kutuda paylaşılmıştır. Discover markadır.

40 m² için 2 ml (yaklaşık ⅕ şişe kapağı) esans deneme miktarınız olabilir. Miktarı daha hassas bir şekilde ayarlamak için damlalık, şırınga veya spreyli bir şişe kullanabilirsiniz. 

Koku Makinesi B:

Elektriklidir (220~230 V-19 W) ve USB girişi bulunmamaktadır. Plastik malzemeden üretilmiştir ve su haznesi yaklaşık 100 ml'dir. Çalışırken sessizdir ve sisleme yapar. Garanti (2 yıl) ve teknik servis detayları kutuda paylaşılmıştır. Beurer markadır.

40 m² için 0,5 ml esans deneme miktarınız olabilir. 

986 Öğeler

Belirli Referanslar

mpn
EK106.001

Koku makinesini satın almak yerine, 3.500 TL alışveriş yaparak 1.250 TL değerindeki koku makinesini hediye kazanabilirsiniz. Ayrıca her koku makinesi siparişinde 6 çeşit 2 ml esans bedelsiz gönderiyoruz. Koklamadan karar vermek zor, biliyoruz. Bu yüzden rahatça deneyebilmeniz için açık ürün ve ücretsiz kargo iadesi kabul ediyoruz.

Bir otel odası temiz olduğu halde kötü kokuyorsa, temizliği kokuyla da hissettirmesi makuldür. Ancak, ortamı parfümeri gibi kokutmak, şüphesiz konukların tepkisini çeker. Kısacası, fazla ortam kokusu veya sinmiş istenmeyen kokular; ziyaretçinin memnuniyetsizliği açısından aynıdır. Kokuda verilmesi gereken mesajdan fazlasını amaçlamak, olumsuz geri dönüşlere neden olur.

Hikayemiz

1. Koku ve Psikoloji

2. Parfüm

3. En Sık Yapılan 13 Hata

4. Koku Testi

5. Sıkça Sorulan Sorular

6. Koku Makinesi ve Esans

7. Koku Makinesi - A Kullanımı

8. Pahalı mı?

9. Kurumsal Koku

10. Kokular ve Tercihlerimiz

11. Hediye Koku

12. Sağlık

13. Tekstil Kokusu

14. Çubuklu Koku

15. Hangi Ürün Nerede?

16. Koku Seçimi

17. Farklı Koku Çeşitleri

18. En Güzel Koku

2015 yılında Avrupa standartlarına ve Türkiye mevzuatlarına uygun olarak İspanya'da üretilmeye başlanan Véronique ortam kokuları, birçok otel, restoran, spa, klinik ve ofis tarafından tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz sağlığa zararlı değildir. Bileşenleri bitkisel yağlar ve zararsız maddelerden oluşmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde içermez. Véronique marka ortam kokuları tütsü-mum gibi dumanla ve aerosol sprey gibi gazla değil; su ve alkol ile ortama yayılır. Böylece duman veya gaz solumazsınız.

Koku makinesinde sadece bu cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiş ürünleri kullanmalısınız. Bulaşık ve çamaşır deterjanı gibi temizlik ürünleri ile kolonya ve parfüm gibi kozmetik ürünleri bu cihazlara kesinlikle uygun değildir ve sağlık açısından zararlıdır. Çünkü ortam kokulandırma ürünleri, ilgili mevzuatın gerekliliklerine göre üretilirler. Dolayısıyla, bir ürünün kokuyor olması, onun ortam kokusu olarak kullanılabileceği anlamına gelmez. Devamı

Siteden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak, çerez politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Kabul