Tekstil Kokusu

Elbise, Araba ve Ev Tekstili Kokusu - 250 ml
249 TL
İspanya'da Üretilmiştir
Açık Ürün İade Edilebilir
Adet
Koku : Lavanta

Add to wishlist

* Ürünlerimiz sağlığa zararlı değildir. Devamı...

* Tekstil kokusu perde, halı ve kıyafet gibi tekstillere sinen kötü kokuları gidermek için kullanılır. Ortamı kokulandırmak için, salon gibi büyük alanlarda koku makinesiyle, küçük alanlarda ise çubuklu kokuyla birlikte kullanmalısınız.

* Tekstil kokusu gazlı (aerosol) değildir.

* Açılmadan saklama ömrü dört senedir.

İsmi kulağa çok tanıdık gelse de tekstil kokusu yeni yeni popüler olan, hayatınızı kolaylaştıracak bir üründür. Ortamdaki kötü koku kaynağı çoğunlukla tekstillere sinen rahatsız edici kokulardır. Bildiğiniz gibi spreylenen kokular normalde havaya sıkılır fakat tekstil kokusunda uygulama farklıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi direkt tekstile sıkılarak; sinen yemek, sigara, rutubet, evcil hayvan ve benzeri istenmeyen kokuları yok eder. Böylelikle ortamın kötü kokmasını engellersiniz. 

Devamı...

Günlük hayatınızda en sık kullanacağınız kokulu üründür çünkü misafir gelmeden perdeye, spor sonrası ayakkabı içine, dolapta kokusunu kaybetmiş nevresimlere, yemek sonrası cekete veya uzun bir yolculuk sonrası arabaya… Hatta kirli sepetinde bekleyen kıyafetlerinize de sıkmanızı önemle tavsiye ederiz, böylece yatak odanıza kötü koku yayılmasını engellersiniz. Tekstil kokusu sizi, sırf güzel kokmuyor diye eşyalarınızı gereksiz yere temizleme külfetinden kurtarır. Böylece, akşam gittiğiniz restoranda üstünüze sinen sigara-yemek kokusu yüzünden ceketinizi kuru temizlemeye vermek zorunda kalmazsınız. Yahut kısa bir yürüyüş sonrası sırf tişörtünüzün kokusu biraz değişti diye çamaşır yıkama zahmetine girmezsiniz. Deri, nubuk, ipek, viskoz ve su ile leke tutan benzeri kumaşlar hariç leke yapmaz. Bu tip tekstiller için önerdiğimiz çözüm ise, dolabın içindeki diğer kıyafetlere biraz fazla miktarda sıkın, koku onlara da tesir edecektir. Farklı bir kullanım yönteminden bahsedelim Duvar kâğıtlarına da tekstil kokusu sıkabilirsiniz. Leke yapmadığını test ettik. Farklı duvar kâğıdı tipleri olabileceğini göz önünde bulundurarak leke yapsa da gözükmeyecek bir yerde önce test edin ve sorun yoksa duvar kağıtlarınıza sinen kokulardan da böylelikle kurtulun.

Kapadokya bölgesinde mağara ve taş oteller de duvarlarına tekstil kokusu sıkmalarını şiddetli öneririz. Duvarlar ısıyı çektiği gibi kokuyu da çekecektir. Restoran, otel ve benzeri işletmelerin dolapta sakladıkları; şal, masa örtüsü, nevresim ve personel kıyafetlerine tekstil kokusu sıkabilirler. Yalnız, söz konusu eşyaları misafire veya personele vermeden hemen önce değil de bir gece evvel sıkılmalıdır. Bu süre zarfında koku hafifleyip hoş bir biçimde sinecektir. Ayrıca kıyafet, nevresim ve çeyiz gibi tekstil ürünleri satan mağazaların, teşhir ürünlerine uygulaması da müşterileri üzerinde çok olumlu etki yaratacaktır. Kullanım yöntemi olarak tavsiyemiz koku makinesindekine son derece benzerdir: Tekstil kokusunu evdeyken değil de evden çıkmadan önce yoğun şekilde kullanın ve ayakkabı içlerinden perdeye kadar tüm tekstillere sıkıp, sanki evi ilaçlıyormuş gibi, sonra hemen evden çıkın. Böylece eve geri geldiğinizde yoğun koku sizi rahatsız etmeyeceği gibi tüm tekstillere de sinmiş olacaktır.

Arabada da muhakkak denemelisiniz. Aracınızdan eve gelmeden önce deri olmayan tüm döşemelerine ve bagajına sıkıp otomobilden çıkın. Sabah aracınıza geri geldiğinizde bambaşka bir arabaya biniyormuş hissi yaşayacaksınız. Ev veya arabada kullanırken havaya hiç sıkmamaya özen gösterin. Ayrıca tekstilin belirli bir bölgesine fazla sıkmak yerine daha geniş bir alana daha az sıkarak, kokunun her tarafa eşit tutunmasını sağlayıp çok daha etkili kokulandırma yapabilirsiniz. Unutmayın, daha önceden sinmiş, istenmeyen koku ne kadar yoğun ise tekstil kokusunu da aynı yoğunlukta kullanmalısınız. Yani evinizde veya aracınızda yıllarca sigara içildiyse sinmiş kokuların bir günde gitmesini beklemeyin. Tekstil kokusunun istenmeyen kokuları gidermesi biraz zaman alacaktır. Kokunun yoğunluğu az veya çok sıkmanıza göre değişir. Tüm spreyli ürünler gibi, daha etkili sonuç için kullanmadan önce muhakkak çalkalamalısınız. Birbirinden farklı, harika kullanım alanlarına ve etkisine rağmen ortamdaki rahatsız edici sigara, yemek ve evcil hayvan kokuları için koku makinesi kullanılmalıdır. Unutmayın bu ürünü tekstile sinen kokuları yok etmek için tavsiye ediyoruz.

Kumaşları kokulandırma konusuna değinmişken, parfümün tarihinden yola çıkarak tekstil kokularıyla ilgili öngörümden bahsedeyim. Koku binlerce yıldır, birçok farklı rolde yaşamımızın adeta vazgeçilmez bir parçası. Fakat parfümün daha geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlanması, endüstri devrimi sonrası yaşanan gelişmelerle mümkün olmuş. Teknolojinin gelişmesiyle tekstilde leke yapmayan parfümlerin daha çok üretilmesi ve tekstilin, kokuyu tene nazaran daha uzun süre tutması, geçmiş yüzyıllardaki uygulamaya modern bir şekilde döneceğimizin habercisidir. Böylelikle, tene sürülen parfümlere ihtiyaç her geçen gün azalacak ve onun yerine giydiğimiz tekstillerde kokulu ürün kullanımı yaygınlaşacağa benziyor. Bence de en uygun kullanım şekli budur. Yakın dönemlere kadar sadece zenginlerin ulaşabildiği bir üründür parfüm. İngiltere’de tekstil ile başlayan endüstri devrimi birçok sektörü etkilediği gibi parfüm sektörünü de canlandırmıştır. Devrim öncesi, yani yüzyıllar boyunca parfümün genel kullanım şekli, bir materyalle boyunda taşınması ve/veya kıyafetlere uygulanması yönündedir. Zaten “eau de toilette” ismi de bu uygulamayı net olarak açıklıyor. Eau Fransızca su, toile ise resim yapmak için kullandığımız tuval veya kanvas kumaş anlamına geliyor.

Davetlerde kadınların giydiği şık tuvaletler (abiyeler) adlarını, yapıldıkları bu kumaşlardan alır. Yani, genel kabul gören bilgi yanlıştır, “eau de toilette” kesinlikle “WC suyu” anlamında değildir ve asıl anlamı ve kullanış amacı kumaşı kokulandırma suyudur. Bir nevi tekstil kokusu gibi düşünün. Öyleyse sözlerimizi bitirmeden, derleme bir bilgiden bahsetmek istiyorum. Avrupa’da parfümün büyük bir ekonomi olması, Roma İmparatorluğu’nun öncelerine dek uzanır. Orta Çağ ve hemen öncesi dönemde kıtadaki zenginliğin azalmasından dolayı Floransa çevresi dışında parfüm üretimine çok nadir rastlanmaktadır. Zaten Fransa’ya bile Floransa’dan gecikmeli geliş hikâyesi, meşhur Medici ailesinin kızının Fransa kralıyla evlenmesiyle mümkün olur. Peki, o dönemlerde başta Fransızlar olmak üzere Avrupalılar, yüzyıllar önce büyük büyük dedeleri hamamlar içinde tertemiz ve güzel kokarken, Romalı yaşam tarzının bu varisleri o kültürden nasıl olup da böylesine uzaklaşmışlar? Bunun yanıtı yanlış bir bilginin bilime tesir etmesinde yatıyor. Miyasma kuramı olarak adlandırılan bu teori, özetle mikropların havayla yayıldığını öne sürer.

Evet, şüphesiz birçok hastalığın açıklamasında bu bilimsel bir gerçek. Fakat o dönemlerde, bu duruma karşı alınan önlem nedir diyecek olursanız soruna getirdikleri çözüm yıkanmamaktır! Bu, o dönemin bilim adamlarının ortaya attıkları ve milyonları etkilemiş yanlış bir çözüm olmuştur. Yanılgı içindeki bilim adamları, yıkanmamak sayesinde tendeki gözeneklerin hep kapalı kalmasını sağlayıp böylece insan vücuduna havadan mikrop girmesine engel olmayı düşünmüşler. Uzun lafın kısası, yüzyıllar boyunca Batılılar, sıklıkla yıkanmamanın kişiyi sağlıklı kılacağını sanmışlar. Yanlış bilginin trajik bir şekilde tüm kıtaya yayılması, birçok ölümü beraberinde getirmiş getirmesine fakat bu durum, aynı zamanda parfüm endüstrisinin de büyümesine yol açmış.

Elbise, Araba ve Ev Tekstili Kokusu - 250 ml
999 Öğeler

Koku onemli. Ama hep benzer kokular. Dis doktoruma gitmistim ve kapidan girer girmez carpildim. Temizlik kokusu, sanki cocuklugumdan gelen bir koku. Kapidan girdigimde, herhangi bir kapidan girdigimde duymak istedigim kokuyu buldugumu anladim. Sonrasi bu site, siparis ve ev mis. Birsey daha eklemeliyim: bu kadar ilgili ve sorumluluk sahibi oldugunuz icin tesekkur ederim.

Nagehan

Kalıcı ve çok hoş bir koku. sürekli temizlik hissi veriyor. Hem evde hem d earabada kullandım çok memnun kaldım.

Gülnur

Otelde kullanıyoruz gerçekten çok etkili özelikle sigara gibi ağır kokularda hemen kokuyu yok ediyor perde ,halı ,koltuk gibi eşyalarda kullanıyoruz gayet güzel Cem beye de teşekür ederim.

Hasan KAHVECİ

İlk defa kullandım bir tavsiye üzerine almıştım. Çok memnun kaldım. Kötü kokulara karşı birebir

Ahmet

marsilya sabunu ürününü yaklasık 2 yıldır MODA DENiZ KULUBUNDE kullanmaktayım . Gayet memnun olduğumuzu belirtmek isterim davetlerden önce yeteri miktarda kullanıp , olumlu geri dönüşler almaktayım .

YUNUS ULUDAĞ

Firmanın ilgi ve alakası çok iyi. Bizler marsilya sabununu çok beğenerek kullanıyoruz. Başka hiçbir koku bunun yerini alamıyor. Teşekkürler.

Elif Kütük

Ne zamandır peşindeydim,nihayet buldum.Mükemmel yetersiz kalır.Muhteşem ferahlık ve huzur veren bir konu.Günlerce kalıyor arbamın içinde.Mutklakalın pişman olmanız mümkün değil.tşk ler bu ürüü getirenlere.

Neshtali

kokusu kalıcı, ayrıca kargo ile oldukça hızlı ulaştı.gayet ilgili davrandılar, ürünleri de çok kaliteli.

cankut

Marsilya sabun kokusu çok güzel. Siparişimin hızlı teslimi beni mutlu etti. Firma olarak profesyonelliğiniz için teşekkür ederim. Tanıdığım herkese tavsiye edeceğim

Seçkin

Bu ürünle karşılaştığım için mutluyum.Temizliğin ve huzurun kokusu.Teşekkürler:))))

Hatice Senem

2 fıs sıktım tüm gün kaldı neredeyse.. inanılmaz huzur verici. Hediye etmek için mükemmel bir seçim de olabilir çünkü bu kokuları sevmeyen olamaz

Vural

Ürünleri otelimizde kullandık ve tüm misafirlerimizden çok olumlu geri dönüşler aldık. Marsilya Sabun kokusu müthiş ve kalıcı.

Havva Kurşuncu

Tüm ürünler gerçekten çok güzel ve kalıcı kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler :)

sibel koç

Marsilya sabunlu oda kokularınızı internette ararken, tesadüfen internet sitenize rastladım ve sipariş verdim. Ürünler çok kısa sürede sorunsuz geldi ve hepsinden çok memnun kaldım. Ayrıca ilk alışverişim nedeniyle hediye olarak ürün göndermeniz çok güzel bir jest olduğu gibi, bununla ilgili olarak Cem Bey tarafından telefonla aranmam ve bilgilendirilmem ayrıca hoşuma gitti. Hizmetlerinizin bu kalitede sürmesini diler, iyi günler dilerim.

ZEYNEP GÜVER

Firmanın tüketiciye karşı tutumu da ürünleri kadar mükemmel.. Teşekkür ediyorum..

Nur

Marsilya sabunu püskürtme koku kullanıyorum özellikle ütü yaparken havlu ve yatak takımlarına sıkınca uzun süre bulundukları çekmecelerde kokularını koruyorlar

ayşe bölükbaşı

marsilya sabunu ürününü yaklasık 2 yıldır MODA DENiZ KULUBUNDE kullanmaktayım . Gayet memnun olduğumuzu belirtmek isterim davetlerden önce yeteri miktarda kullanıp , olumlu geri dönüşler almaktayım .

YUNUS ULUDAĞ

Herşeyden önce ilgi ve siparişin çok kısa sürede ulaşması mükemmel. Bir işyerinde gördüğüm bu ürüne vuruldum ve hemen aldım. Tüm çeşitlerin olduğu harika bir koku çeşidi beni ve eşimi çok mutlu etti. Severek kullandığım ve kullanacağım ürünler için firmanıza teşekkür ederim.

EŞREF ÇANDIROĞLU

Firmanın ilgi ve alakası çok iyi. Bizler marsilya sabununu çok beğenerek kullanıyoruz. Başka hiçbir koku bunun yerini alamıyor. Teşekkürler.

Elif Kütük

harika kalıcı kokular daha önce oğlum alıp bana da hediye etmişti.evim ,giysilerim mis gibi kokmuştu,aynı zamanda pozitif enerji, mutluluk veren kokular ferahlatıcı kokularım bittiği için tekrar sipariş ettim .çok nazikler tlf açıp tşk ettiler..Profesyonel bir şirket olduğu belli.TEŞEKKÜR EDERİM İLGİLERİNE.

gülsevim göbekli

Koku seti olarak aldigim urunlerinizi çok severek kullandim herbirini, eklemis oldugunuz hediyeleriniz ve telefon ile vermis oldugunuz öneriler icin tesekkurler ! <br /> Herkese öneririm

Elvan A.

Ürünler gerçekten harika. Özgünlüğü ve kalitesiyle piyasadaki benzer hiç bir ürünle kıyaslanamayacak düzeyde. Çok teşekkürler

Önder

Bu ürünle karşılaştığım için mutluyum.Temizliğin ve huzurun kokusu.Teşekkürler:))))

Hatice Senem

Markayı youtube da Cansu Dengey'in videosunda ilk kez duydum ve biraz araştırdıktan sonra en çok bahsedilen kokusu Marsilya sabunu setini sipariş veridm. pazartesi sabahı sipariş verdikten tam 10 dk sonra firma beni aradı ve çok kibar bir üslup ile teşekkürlerini ilettiler ve hediyeler göndereceklerini söylediler. çok zarif bir yaklaşımdı ve markayı tercih etmiş olmam beni daha çok memnun etti. bugün Salı günü ve siparişim elime ulaştı. kargo paketini elime alır almaz o beyaz sabun kokusu etrafa yayıldı, harikaydı. henüz evde kullanma fırsatım olmadı ama markanın zarafeti ve ürünlerin kalitesi ile beni fethettiler. çok yönlü ürün çeşitliliği hayatınızın her alanında kullanıma müsait. eşime dostuma tavsiye edeceğim kesinlikle... teşekkür ederim.

BUSE TOPTAŞ

Kalıcı ve çok hoş bir koku. sürekli temizlik hissi veriyor. Hem evde hem d earabada kullandım çok memnun kaldım.

Gülnur

Otelde kullanıyoruz gerçekten çok etkili özelikle sigara gibi ağır kokularda hemen kokuyu yok ediyor perde ,halı ,koltuk gibi eşyalarda kullanıyoruz gayet güzel Cem beye de teşekür ederim.

Hasan KAHVECİ

siparişi vermekte çok zor karar vermiştim ve iyiki dediğim kararlardan.....<br /> evde 2 köpek 3 kedi ile yaşıyorum şu an evim mis gibi ...

selma

Bu firmayla dişhekimliği fuarında karşılaştım.Yıllardır,yurt içinden ve dışından çeşitli kokular alarak kliniğimde kullandım.Set,şimdiye kadar aldığım en etkili ve güzel kokulardan oluşuyor.Kliniğimde severek kullanıyoruz.<br /> Firma tarafından aranarak,kokuların nasıl kullanılacağının anlatılması da diğer internet alışverişlerimde yaşamadığım bir uygulamaydı.

Hamdi hüseyin yavuz

Bu firmayı ilk instagramda gördüm, ürünlerin her biri tek kelime ile muhteşem, siparişim geldiğinde ofisi muhteşem bir koku kapladı, hem evde hem ofisde kullandığım bir ürün, firmanın kullanım bilgisi paylaşması - ilgisi daha önce yaşamadığım bir alışveriş şekli idi, doğru ürün ve işini iyi yapan bir ekip, Teşekkür ederiz.

fatma

Öncelikle cem beye teşekkürlerimi iletiyorum ürünleri tanıtımıyla olsun hızlı kargolamaları olsun gerçekten takdire şayan kokulara gelecek olursa muhteşem ötesi diyebilirim VANİLYA KOKUSU AVANGART klasık EV TARZI İÇİN OLDUKÇA UYGUN MANGO KOKUSU COUNTRY EVLER İÇİN OLDUKÇA DURUŞUNU SERGİLEYECEK KOKULAR tabi ki bunlar benim düşüncem set olarak aldım her biri muhteşem ütü kokularıda bir harika evinizin her bir odasında köşesinde sizi yansıtacak kokuyu bulabilirsiniz bu seti almanızı tavsiye ediyorum.

tbaduman

Siparişimiz gelir gelmez hangisini nereye koysak kararsızlığıyla şahane kokular arasında kendimizi kaybettik resmen. ilk akşam marsilya sabunu esansı koyduğumuz makineyi sadece 15dk çalıştırdığım halde, ertesi gün eve geldiğimde ev hala misler gibi sabun kokuyordu. Banyoya koyduğumuz tarçın portakallı çubuklu koku tüm koridoru sarıp şahane bir kış havası veriyor. <br /> Keseler desek, dolabı açar açmaz şahane ferahlık veriyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim!

secil03

Marsilya sabunu püskürtme koku kullanıyorum özellikle ütü yaparken havlu ve yatak takımlarına sıkınca uzun süre bulundukları çekmecelerde kokularını koruyorlar

ayşe bölükbaşı

Firmanın tüketiciye karşı tutumu da ürünleri kadar mükemmel.. Teşekkür ediyorum..

Nur

Marsilya sabunlu oda kokularınızı internette ararken, tesadüfen internet sitenize rastladım ve sipariş verdim. Ürünler çok kısa sürede sorunsuz geldi ve hepsinden çok memnun kaldım. Ayrıca ilk alışverişim nedeniyle hediye olarak ürün göndermeniz çok güzel bir jest olduğu gibi, bununla ilgili olarak Cem Bey tarafından telefonla aranmam ve bilgilendirilmem ayrıca hoşuma gitti. Hizmetlerinizin bu kalitede sürmesini diler, iyi günler dilerim.

ZEYNEP GÜVER

Tüm ürünler gerçekten çok güzel ve kalıcı kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler :)

sibel koç

Ürünleri otelimizde kullandık ve tüm misafirlerimizden çok olumlu geri dönüşler aldık. Marsilya Sabun kokusu müthiş ve kalıcı.

Havva Kurşuncu

2 fıs sıktım tüm gün kaldı neredeyse.. inanılmaz huzur verici. Hediye etmek için mükemmel bir seçim de olabilir çünkü bu kokuları sevmeyen olamaz

Vural

Gerçekten kokular nefis. İşylerinde odamın önünden geçenler içeri girmeden geçemiyor :) eve her akşam misler içinde giriyorum. Şirketin gönderim hızı ve profesyonelliği de süper süper ötesi çok teşekkürler

deniz güçer

Marsilya sabun kokusu çok güzel. Siparişimin hızlı teslimi beni mutlu etti. Firma olarak profesyonelliğiniz için teşekkür ederim. Tanıdığım herkese tavsiye edeceğim

Seçkin

sipariş verdiğimiz ürünler çok kısa bir sürede ulaştı, ilgi ve alaka çok iyi, kokular zaten muhteşem, en güzeli müşterilerine vermiş oldukları DEĞER.

YAVUZ AKYÜZ

kokusu kalıcı, ayrıca kargo ile oldukça hızlı ulaştı.gayet ilgili davrandılar, ürünleri de çok kaliteli.

cankut

Ne zamandır peşindeydim,nihayet buldum.Mükemmel yetersiz kalır.Muhteşem ferahlık ve huzur veren bir konu.Günlerce kalıyor arbamın içinde.Mutklakalın pişman olmanız mümkün değil.tşk ler bu ürüü getirenlere.

Neshtali

İlk defa kullandım bir tavsiye üzerine almıştım. Çok memnun kaldım. Kötü kokulara karşı birebir

Ahmet

House Cafede farkedip peşine düştüğüm artık kendi evimde de kullandığım en temiz koku =) siparişle gelen hediyeler insanı daha da mutlu ediyor .. marsilya sabunu bu zamana kadar banyolara yakıştırdığım en ferah en temiz koku. Sipariş elime kısa sürede ulaştı teşekkür ederim =)

NERGİS BEYAZIT

Koku onemli. Ama hep benzer kokular. Dis doktoruma gitmistim ve kapidan girer girmez carpildim. Temizlik kokusu, sanki cocuklugumdan gelen bir koku. Kapidan girdigimde, herhangi bir kapidan girdigimde duymak istedigim kokuyu buldugumu anladim. Sonrasi bu site, siparis ve ev mis. Birsey daha eklemeliyim: bu kadar ilgili ve sorumluluk sahibi oldugunuz icin tesekkur ederim.

Nagehan

Kokuyu restaurantta hissettim.Ferahlık ve temizlik kokuyordu ortam.Hemen yetkili kişiye sorup adını ve nerden bulabileceğimi sordum.İnternet sitesine kolaylıkla ulaşıp sipariş verdim.Şu anda evim mis gibi sabun kokuyor.Temizlik kokuyor.Çok memnunum.Ayrıca ürünle beraber yollanan hediyeler de çok güzel ve inçe bir davranış.İlginiz için teşekkür ederim.iyi çalışmalar

Bedriye

Markayı instagramda duydum.Sonrasında sipariş verdim. biraz araştırdıktan sonra en çok bahsedilen kokusu Marsilya sabunu setini sipariş verdim.koku seçiminde kararsız kalmıştım ki firma beni aradı iki defa ve çok kibar bir biçimde bilgilendirme yaptılar ve teşekkürlerini ilettiler . hediyeler göndereceklerini söylediler. çok zarif bir biçimde ilgilendiler.kokular geldiğinde daha paketlerini açmadan ortamı mis gibi kokular kapladı. tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

ceyda karabüber

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Kabul Et Çerez Politikası